Słupskie Dni Seniora I Edycja 2017

Słupskie Dni Seniora – I edycja

 

Stoisko DreamFoto na Słupskich Dniach Seniora 2017

Seniorzy naszą siłą – w pełni się z tym zdaniem utożsamiam. Podczas wydarzenia Słupskie Dni Seniora, które na swoim terenie gościła Akademia Pomorska w Słupsku, mogliśmy zobaczyć wiele atrakcji, wykładów, stoisk firm zaangażowanych w poprawę życia i rozrywkę dla naszych seniorów. Byliśmy tam również jako sponsorzy i my – DreamFoto 🙂

Naszym zadaniem – a jakże – było zabezpieczenie fotograficzne tej imprezy. Poniżej możecie zobaczyć naszą fotorelację. Na ponad 100 fotografiach możecie zobaczyć liczne stoiska, starodawną wyspę (wspaniała wystawa klasycznych mebli i sztuki – można się było przenieść w czasie) oraz oczywiście pokaz mody seniorów!

Nasze stoisko uświetnił również bardzo ważny gość – Fellini ze Słupskiego Schroniska dla Zwierząt, który pomagał nam w zbiórce na rzecz schroniska w ramach akcji #PomocBezPytania wraz ze swoją opiekunką Anią! Dziękujemy za przyjście!

FOTORELACJA

 

[Best_Wordpress_Gallery id=”19″ gal_title=”Dni Seniora Słupsk 2017″]

 

Jeśli Ci się podoba – napisz o tym w komentarzu, będzie nam miło!

Masz inne pomysły, jak można pomóc seniorom? KONIECZNIE napisz w komentarzu – razem zdziałajmy więcej!

1 thought on “Słupskie Dni Seniora I Edycja 2017

  • Niesamowicie piękna impreza! Ci seniorzy to naprawdę seniorzy? Przecież to same modelki i modele! Pięknie wyglądacie i widać,że wspaniale się czujecie. Super, że taka impreza była zorganizowana. GRATULACJE dla wszystkich i życzę kolejnych, tak samo udanych imprez.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll Up