#PomocBezPytania – Fotografowie dla Słupska

 

Kochani, Czcigodni, Słuchacze i Oglądacze,

oraz wszyscy Ci, którym zależy na losie bliskich. Na swoim mieście. Dbający o historię, zwierzęta, naturę, piękno swojego otoczenia, słabszych, starszych. I wy, którym po prostu zależy.

Ten list kieruję do was wszystkich.

Chcecie pomóc? Czytajcie dalej.

 

Mieszkam w Słupsku od urodzenia. Były epizody w Warszawie, Sopocie i innych miastach, ale Słupsk ma swój własny, niepowtarzalny charakter. Jako DreamFoto postanowiliśmy wesprzeć nasze rodzinne miasto oraz mieszkańców, angażując się w projekty społeczne. Ostatnio braliśmy np. udział jako wolontariusze podczas V Rekonstrukcji Powstania Warszawskiego (możecie zobaczyć to tutaj). To, o czym chcę jednak dzisiaj powiedzieć to, że…

Zostaliśmy inicjatorami akcji #PomocBezPytania – Fotografowie dla Słupska!

W ramach tej akcji wspieramy instytucje pożytku publicznego w Słupsku i wszystkich tych, którzy mogą potrzebować pomocy. Jeśli masz pomysł/propozycję dla nas – napisz do nas koniecznie.

Jak wygląda nasza pomoc?

Pomagamy dwutorowo. Uznaliśmy, że to będzie najlepsze rozwiązanie, dlatego:

  1. wykonujemy sesje zdjęciowe i pomagamy jako wolontariusze zależnie od bieżących potrzeb na miejscu;
  2. przekazujemy zysk z sesji wykonywanych komercyjnie na rzecz wspieranego ośrodka.

Co osiągnęliśmy do tej pory?

Akcja rozpoczęła się z początkiem lipca. Od tego czasu przygotowaliśmy już 3 sesje bezdomniaczków ze Schroniska dla zwierząt w Słupsku. Akcja przyniosła pierwsze efekty w postaci adopcji piesków. Jesteśmy z tego faktu szczęśliwi i bardzo dumni, w wielu z tych psiaków zakochaliśmy się od początku. Po ich uśmiechach patrząc – chyba z wzajemnością. Niebawem wracamy przygotować kolejne sesje dla zwierzaków. (Być może jednego zabierzemy ze sobą do domu, trzymajcie kciuki za wyniki testów alergicznych 🙂 ) Wykonaliśmy także już kilka sesji komercyjnych, z których zysk trafił bezpośrednio na konto fundacji, niebawem wybierzemy się również z workiem (podobno pysznej) karmy. Kolejnych kilkanaście sesji zdjęciowych jest już zapisanych w naszym kalendarzu.

 

Co dalej? Jak można pomóc?

Przede wszystkim zapraszamy na sesje zdjęciowe, z których zysk przekażemy na Schronisko dla Zwierząt w Słupsku i inne instytucje w naszym mieście. Jeszcze w sierpniu rozpoczniemy projekt wspierania cudownego miejsca, które pomaga dzieciom.
Wykonujemy sesje zdjęciowe indywidualne, glamour, plenerowe, ślubne, ciążowe, packshoty fotografii produktowej…). Jeśli więc poszukujesz fotografa, a chciałbyś przyczynić się do poprawienia losu tych, którzy tej pomocy potrzebują – jesteśmy dla Ciebie najlepszym wyborem w mieście.

 

Chcemy poszerzyć grono odbiorców naszej pomocy, dlatego rozmawiamy z kolejnymi fundacjami. Efekty będą jeszcze w tym miesiącu. Zapraszamy gorąco do śledzenia nowości!


Chcesz wesprzeć inicjatywę jako fotograf? Masz miejsce, które może być atrakcyjne do wykonywania zdjęć? Może potrzebujesz sesji ślubnej? Albo zmienić menu w restauracji? Prowadzisz salon samochodowy i chcesz profesjonalnych fotografii tego, co sprzedajesz?

Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne. Napisz do nas, i…

Zróbmy razem coś wspaniałego!

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *