#PomocBezPytania – Fotografowie dla Słupska

 

Kochani, Czcigodni, Słuchacze i Oglądacze,

oraz wszyscy Ci, którym zależy na losie bliskich. Na swoim mieście. Dbający o historię, zwierzęta, naturę, piękno swojego otoczenia, słabszych, starszych. I wy, którym po prostu zależy.

Ten list kieruję do was wszystkich.

Chcecie pomóc? Czytajcie dalej.

 

Mieszkam w Słupsku od urodzenia. Były epizody w Warszawie, Sopocie i innych miastach, ale Słupsk ma swój własny, niepowtarzalny charakter. Jako DreamFoto postanowiliśmy wesprzeć nasze rodzinne miasto oraz mieszkańców, angażując się w projekty społeczne. Ostatnio braliśmy np. udział jako wolontariusze podczas V Rekonstrukcji Powstania Warszawskiego (możecie zobaczyć to tutaj). To, o czym chcę jednak dzisiaj powiedzieć to, że…

Zostaliśmy inicjatorami akcji #PomocBezPytania – Fotografowie dla Słupska!

W ramach tej akcji wspieramy instytucje pożytku publicznego w Słupsku i wszystkich tych, którzy mogą potrzebować pomocy. Jeśli masz pomysł/propozycję dla nas – napisz do nas koniecznie.

Jak wygląda nasza pomoc?

Pomagamy dwutorowo. Uznaliśmy, że to będzie najlepsze rozwiązanie, dlatego:

  1. wykonujemy sesje zdjęciowe i pomagamy jako wolontariusze zależnie od bieżących potrzeb na miejscu;
  2. przekazujemy zysk z sesji wykonywanych komercyjnie na rzecz wspieranego ośrodka.

Co osiągnęliśmy do tej pory?

Akcja rozpoczęła się z początkiem lipca. Od tego czasu przygotowaliśmy już 3 sesje bezdomniaczków ze Schroniska dla zwierząt w Słupsku. Akcja przyniosła pierwsze efekty w postaci adopcji piesków. Jesteśmy z tego faktu szczęśliwi i bardzo dumni, w wielu z tych psiaków zakochaliśmy się od początku. Po ich uśmiechach patrząc – chyba z wzajemnością. Niebawem wracamy przygotować kolejne sesje dla zwierzaków. (Być może jednego zabierzemy ze sobą do domu, trzymajcie kciuki za wyniki testów alergicznych 🙂 ) Wykonaliśmy także już kilka sesji komercyjnych, z których zysk trafił bezpośrednio na konto fundacji, niebawem wybierzemy się również z workiem (podobno pysznej) karmy. Kolejnych kilkanaście sesji zdjęciowych jest już zapisanych w naszym kalendarzu.

 

[Best_Wordpress_Gallery id=”14″ gal_title=”#PomocBezPytania – bezdomniaki”]

Co dalej? Jak można pomóc?

Przede wszystkim zapraszamy na sesje zdjęciowe, z których zysk przekażemy na Schronisko dla Zwierząt w Słupsku i inne instytucje w naszym mieście. Jeszcze w sierpniu rozpoczniemy projekt wspierania cudownego miejsca, które pomaga dzieciom.
Wykonujemy sesje zdjęciowe indywidualne, glamour, plenerowe, ślubne, ciążowe, packshoty fotografii produktowej…). Jeśli więc poszukujesz fotografa, a chciałbyś przyczynić się do poprawienia losu tych, którzy tej pomocy potrzebują – jesteśmy dla Ciebie najlepszym wyborem w mieście.

 

Chcemy poszerzyć grono odbiorców naszej pomocy, dlatego rozmawiamy z kolejnymi fundacjami. Efekty będą jeszcze w tym miesiącu. Zapraszamy gorąco do śledzenia nowości!


Chcesz wesprzeć inicjatywę jako fotograf? Masz miejsce, które może być atrakcyjne do wykonywania zdjęć? Może potrzebujesz sesji ślubnej? Albo zmienić menu w restauracji? Prowadzisz salon samochodowy i chcesz profesjonalnych fotografii tego, co sprzedajesz?

Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne. Napisz do nas, i…

Zróbmy razem coś wspaniałego!

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

2 thoughts on “#PomocBezPytania – Fotografowie dla Słupska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll Up